Ako na to

V dnešnej dobe je takmer pre každého spotrebiteľa a zákazníka dôležitá okrem kvality aj rýchlosť jednania. Uvedomujeme si, že mať auto okamžite k dispozícií je pre veľa z nás veľmi dôležité ale vôbec to nie je všade samozrejmosťou. U nás však áno! Väčšinu z našich vozidiel predobjednávame na základe predikcií dopytu vopred na sklad. Môžete ich tak mať prakticky okamžite k dispozícii.

Navyše, ak náš zákazník prejaví záujem o vozidlo z ponuky AVIS Lease, ktoré nie je dostupné ihneď skladom, dostáva od nás vozidlo z našej jazdiacej flotily za zvýhodnených podmienok a mobilitu tak má zabezpečenú opäť bez čakania!

Ako to teda funguje? Je to jednoduché!

1.     Pomocou dostupných filtrov v ponuke vozidiel vyhľadajte vozidlá podľa Vami zvolených parametrov.

2.     Vyberte si jedno z vozidiel a prejdite do jeho detailu, kde sa dozviete všetko o jeho výbave, motorizácii, výkone, spotrebe a mnoho ďalších užitočných informácií.

3.     Zvoľte si preferovanú viazanosť kontraktu a nájazd kilometrov zahrnutý v cene nájomného.

4.     Vyplňte nezáväzný formulár s kontaktnými údajmi a údajmi spoločnosti. Následne Vás budeme obratom kontaktovať.

5.     Pripravíme všetky potrebné dokumenty, vrátane objednávky a zálohovej faktúry na zloženie zábezpeky a zašleme Vám ich elektronickou formou na potvrdenie.

6.     Po našom obdržaní Vami potvrdených dokumentov v elektronickej forme a úhrade zábezpeky za vozidlo Vám oznámime najskorší možný termín odovzdania vozidla z našej jazdiacej flotily a odhadovaný termín dodania objednaného vozidla.

7.     Ak máte záujem jazdiť bezodkladne, poskytneme Vám vozidlo bez čakania z flotily našej autopožičovne za už cenovo zvýhodnených podmienok.

Po dodaní objednaného vozidla Vám v prípade, že ste využívali dočasné náhradné vozidlo, vozidlá zameníme. Od tohto momentu začína plynúť fixačná doba, ktorú ste si objednali.