Prečo operatívny leasing

AVIS je globálnym mobility lídrom s viac ako 11.000 pobočkami v 180 krajinách sveta a poskytuje svojím klientom komplexné služby mobility, vrátane služieb operatívneho leasingu. Pokrytie služieb AVIS operatívneho leasingu vo svete si môžete pozrieť na tomto linku.

Operatívny lízing je nájomný vzťah medzi poskytovateľom služby a nájomcom, kde doba trvania nájomného vzťahu je podstatne kratšia ako ekonomická životnosť predmetu lízingu. Zvyčajne býva viazanosť 24 až 72 mesiacov, podľa potreby klienta. Klient nemá zmluvnú povinnosť odkúpiť predmet financovania po ukončení zmluvy, ale zároveň má túto možnosť prioritne. Operatívny leasing je dlhodobý prenájom vozidla v rámci ktorého sa AVIS stará o samotné vozidlo a potreby jeho vodiča v rozsahu presne stanovených služieb. Užívateľ služby platí za vozidlo a tieto rámcovo poskytované služby v mesačnom nájomnom na faktúru alebo cez splátkový kalendár. AVIS sa teda o vozidlo a jeho spôsobilosť stará a zákazník si vozidlo užíva.

Operatívny leasing je forma prenájmu auta, pri ktorej je vlastníkom auta samotná leasingová spoločnosť. S operatívnym leasingom môžete financovať osobné, úžitkové aj predvádzacie vozidlá. Využite všetky výhody operatívneho leasingu určeného pre súkromné osoby a užívajte si každý deň bezstarostné cestovanie s dlhodobým prenájmom vozidla. Mesačne platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte

Operatívny leasing vznikol ako produkt financovania a spravovania vozového parku predovšetkým pre firmy, nakoľko ide o prehodenie starostí spojených s obstarávaním a správou vozového parku na profesionálov a firmy sa tak môžu sústrediť na to, čo tvorí hlavný zmysel ich podnikania. Ide zároveň o veľmi šikovný nástroj riadenia financií vo firme, nakoľko mesačné nájomné za vozidlo v sebe zahŕňa všetky služby, ktoré sú s obstaraním a užívaním vozidla spojené, vrátane odpisov a zákazník tak má 100%tný daňovo uznateľný náklad vo svojom účtovníctve.

Posledné roky objavujú čaro a výhody tejto služby aj nefiremní zákazníci. Nedostatok bežne dostupných áut na trhu či takmer nulové zľavy pre bežných zákazníkov túto službu veľmi popularizujú.

AVIS ako profesionálny poskytovateľ služby operatívneho leasingu sa stará o vozidlá od samotného nákupu, počas jeho užívania klientom až po odpredaj vozidla. AVIS takisto svojím klientom, ak o to prejavia záujem umožňuje si vozidlá po operatívnom leasingu odkúpiť, pričom ide o častý záujem zo strany klientov takto odkúpené vozidlo dať svojmu partnerovi či svojej dospelej ratolesti.

AVIS na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov, má vo svojej flotile viac cako 1.500 vozidiel a poskytuje spolu so svojími partnermi služby po celom slovensku.

AVIS zároveň v rámci sociálnej a enviromentálnej zodpovednosti silno preferuje nízko emisné vozidlá a aj na základe emisí, bezpečnostných prvkov či iných faktorov zostavuje bohatú ponuku vozidiel pre svojích zákazníkov tak, aby vozidlá boli pre zákazníkov pripravené skladom a takmer bez čakania, spravidla aj do 48 hodín si ich mohli v UNITED MOBILITY CENTRE na Starej Vajnorskej v Bratislave prevzať.

Vozidlá, ktoré má AVIS vo svojej online ponuke nakonfigurované sú v nadpriemerných výbavách, sú úplne nové priamo z výroby, teda s plnou zárukou. V prípade, že sa s vozidlom vyskytne problém, AVIS háji záujem klienta aj v rámci uplatňovania reklamácií, ktoré by na vozidle z titulu chyby vo výrobe sa vyskytli. Zákazník tak vie skutočné náklady na vozidlo predvídať práve cez fixné mesačné nájomné a neriešiť tak nepredvídané výdavky.

Naša online ponuka vozidiel je stále rozširovaná o najpopulárnejšie značky a modely áut. Pozrite si vozidlo, ktoré vyhovuje Vašim predstavám.

;