Medzinárodný vozový park

Ak Vaši zamestnanci jazdia nie len na Slovensku, ale i v zahraničí a potrebujete tak celoeurópske pokrytie mobility, ste na tom správnom mieste.

AVIS je globálnym mobility lídrom s viac ako 11.000 pobočkami v 180 krajinách sveta a poskytuje svojím klientom komplexné služby mobility, vrátane služieb operatívneho leasingu. Pokrytie služieb AVIS operatívneho leasingu vo svete si môžete pozrieť [na tomto linku.](link)https://www.avisleasing.com/

Naše služby teda poskytujeme slovenským spoločnostiam, ktoré majú svoje dcérske či sesterské spoločnosti aj napríklad v zahraničí ale i naopak, sme súčasťou viac ako 1100 korporátnych kontraktov v rámci ktorých obsluhujeme zahraničné firmy, ktoré využívajú AVIS v zahraničí ale už i na Slovensku.

Cieľom spoločnosti AVIS Lease je ušetriť Vás od povinností týkajúcich sa prevádzky Vášho vozového parku. Ponúkame Vám operatívny prenájom automobilov, ktorých rozsah určujete Vy a to v závislosti od Vašich porieb a prianí. Naše služby siahajú až po úplné administratívne prevzatie Vášho vozového parku do správy našej spoločnosti a to na vopred dohodnuté obdobie a za vopred stanovených podmienok.

Okrem služieb operatívneho leasingu naši zákazníci vítajú možnosť využívať služby našej flexibilnej autopožičovne AVIS Rent a Car, vďaka ktorej kedykoľvek je to potrebné, máte možnosť za zvýhodnených podmienok si krátkodobo požičať vozidlo na jazdy aj s nelimitovaným nájazdom km naprieč Európou.

Ak máte záujem o vytvorenie celosvetového účtu na využívanie služieb AVIS kdekoľvek vo svete a čerpať výhody jednotného účtovania, takisto aj v tomto smere je pre Vás AVIS ideálnym partnerom.

Pre bližšie otázky nás kontaktujte pre individuálnu konzultáciu.

;