02.08.2023

United Lease Group

Volkswagen T-Roc: Skvelá kombinácia štýlu a ekonomickej výhodnosti

2041531649599e8b8bc77fd776456970_orig.jpg

Tento výnimočný model je momentálne okamžite dostupný skladom a ponúka sa v atraktívnych cenových akciách v mesačných platbách so službami v cene.

VW T-Roc zosúladí vaše štýlové preferencie s praktickou ekonomickou výhodnosťou. V rámci operatívneho lízingu môžete Volkswagen T-Roc získať vo výbave R-Line za priaznivých 330€ mesačne alebo vo výbave Style za len 326€ mesačne. Ak preferujete dlhodobý prenájom v Avis Slovensko nájdete tento štýlový model za ešte výhodnejších 392€ mesačne vo výbave R-Line a 382€ vo výbave Style.

Obidve výbavy ponúkajú vynikajúce vlastnosti a moderné technológie. Nech už si zvolíte ktorúkoľvek z nich, Volkswagen T-Roc vás nadchne svojou spoľahlivosťou a pohodlnou jazdou.

Výbava Style sa zameriava na elegantný a sofistikovaný vzhľad, ktorý pridáva dotyk luxusu a pohodlia. Interiér je navrhnutý s dôrazom na detaily a kvalitné materiály. Príjemné a pohodlné sedadlá a moderné prvky dodávajú vnútornej atmosfére exkluzívny vzhľad. Výbava Style je vybavená pokročilými bezpečnostnými technológiami, ako sú asistenčné systémy na udržiavanie jazdného pruhu, automatické brzdenie v prípade kolízie a tiež moderný infotainment systém s dotykovým displejom, integrovanou navigáciou, Bluetooth konektivitou a možnosťou pripojenia smartfónu.

Výbava Style je ideálna pre pracovné cesty a denné jazdy do práce. Jej elegantný a sofistikovaný vzhľad dodáva profesionálny dojem, čo je dôležité pre pracovné prostredie. VW T-Roc vám tiež svojou výbavou uľahčí dlhé cesty po diaľniciach či mestskú premávku

Výbava R-Line zdôrazňuje športový charakter a dynamický vzhľad. Je navrhnutá tak, aby poskytovala ešte viac športových funkcií a prvkov. VW T-Roc R-Line disponuje agresívnejším dizajnom exteriéru s charakteristickými doplnkami, ako sú špeciálne nárazníky, chrómované výplne a tmavé farby. Interiér je športovo ladený s R-Line logom a detailmi, ktoré pridávajú dojmu dynamiky a exkluzivity. Nájdete tu tiež športové sedadlá, ktoré dodávajú vodičovi a spolujazdcom zážitok z pohodlnej a dynamické jazdy a je rovnako vybavená športovým podvozkom, ktorý zlepšuje jazdné vlastnosti a zvyšuje stabilitu pri zákrutách. Výbava R-Line, so svojím športovým charakterom a špeciálnymi doplnkami, sa hodí aj na jazdu do horských oblastí a do prírody s neupravenými cestami.

Obidve výbavy, Style aj R-Line, ponúkajú širokú škálu pokročilých funkcií a technológií. Rozdiely medzi nimi sa týkajú predovšetkým ich štýlového a charakterového zamerania. Výber medzi týmito výbavami závisí od vašich preferencií a potrieb.

Ale prečo je prenájom to pravé pre vás? Tu je 5 ekonomických dôvodov:

1.      Prenájom nezvýši vašu úverovú angažovanosť, čo vám umožní udržať si maximálnu veľkosť budúcej hypotéky bez obmedzení. Pri nákupe vozidla na splátky, kde sa musíte vyrovnať s úverom, sa vaša úverová angažovanosť zvyšuje. To môže mať negatívny vplyv na vašu schopnosť získať hypotéku na kúpu nehnuteľnosti. Prenájom vozidla nespôsobuje zaťaženie na vašu úverovú kapacitu, čo vám umožní zachovať si väčšiu finančnú flexibilitu.

2.      Prenájom poskytuje istotu. Pri kúpe vozidla sa musíte zaoberať rizikom prepadu jeho zostatkovej hodnoty. Vývoj trhových cien môže byť nepredvídateľný a vaše auto môže stratiť na hodnote rýchlejšie, než ste očakávali. Prenájom vozidla vás zbavuje tohto rizika, pretože auto nevlastníte a nemusíte sa obávať jeho budúcej hodnoty.

3.      Žiadna akontácia. Na prenájom potrebujete iba cca 5% peňazí z hodnoty auta, ktoré slúžia iba ako vratný depozit. Táto suma je v porovnaní s akontáciou oveľa menej zaťažujúca pre váš rozpočet. Pri leasingu by ste potrebovali štandardne až 30% vlastných zdrojov, čo môže predstavovať značnú finančnú záťaž.

4.      Prenájom je flexibilita. Ak sa vám zmenia okolnosti, nemusíte sa obávať dlhodobých záväzkov. Po skončení nájmu si jednoducho môžete vyberať iné auto alebo upraviť dobu prenájmu podľa vašich potrieb.

5.      Všetky náklady v jednej splátke. Pri prenájme vozidla sa všetky náklady spojené s používaním vozidla zahrňujú do jedinej mesačnej splátky. To zahŕňa poistenie, údržbu, opravy a dokonca aj diaľničné známky. Týmto spôsobom nemusíte riešiť žiadne nepredvídateľné náklady, pretože všetko je už zahrnuté v cene nájomného. To vám umožňuje lepšie plánovať svoj rozpočet bez neočakávaných výdavkov.

Tieto ekonomické dôvody podporujú výhody prenájmu vozidla ako rozumného a zmysluplného riešenia. Preto je Volkswagen T-Roc na prenájom v Autopožičovni Avis Slovensko výnimočnou voľbou bez zbytočných finančných obmedzení. Tak prečo čakať? Navštívte Autopožičovňu Avis Slovensko a získať svoj Volkswagen T-Roc ešte dnes!

Pre viac informácií a rezerváciu kontaktujte Autopožičovňu Avis Slovensko ešte dnes a prenajmite si svoje vozidlo, ktoré vám prinesie komfort, výkon a štýl na každom kilometri. Volajte na telefónne číslo +421 900 200 200 (táto linka je spoplatnená sumou 0,60€/minútu s DPH), alebo nám napíšte email na adresu info@avis.sk.