28.03.2022

United Lease Group

Prečo je výhodné auto na operatívny leasing?

bezkonkurencna_ponuka_3.jpg.jpg

Nekupujte, kliknite a prenajmite online

Nekupujte, kliknite a prenajmite online

Každý by chcel jazdiť na novom aute. Je to bezpečné, komfortné a je s tým minimum starosti (pokaziť by sa nemalo) nehovoriac, že auto je aj vec prestíže. Stále aj u nás platí tento prežitok. Cez auto Vás vníma Vaše okolie. Nebolo tomu tak dávno, keď sa na auto do rodiny šetrilo niekoľko rokov, auto sa kúpilo na 10-15 rokov, až kým nedojazdilo. Výber nebol veľký, v zásade ste mali podobnú Škodovku ako sused.

Ale dnes žijeme v digitálnej dobe a AVIS je lídrom v inovačných riešeniach. Ponúka digitálnu online platformu, ako si auto zabezpečiť cez operatívny leasing aj s bohatým a kompletným balíkom služieb ako poistenia, diaľničná známka či pneumatiky v cene nájmu. Je to lacné, efektívne a hlavne jednoduché.

Na čo treba myslieť, keď si idete zaobstarať auto. Tieto pravidlá platia rovnako pre súkromné osoby i firmy.

ROZPOČET

Prvé a najdôležitejšie je si stanoviť koľko peňazí mám. Ak nemám dosť, musím si niekde požičať a absolvovať zložitý proces schvaľovania, napríklad v banke.

V operatívnom leasingu od AVIS Lease vozidlo dostanete po expresnom schválení! Ak ste firma, živnostník, či fyzická osoba, vyhodnotia sa Vaše finančné ukazovatele a algoritmus Vám vypočíta výšku prípadnej zábezpeky, ak bude potrebná. Či je to málo alebo veľa, necháme na Vašom posúdení. Ale od nás dostanete nové a spravidla veľmi bohato vybavené vozidlo, napríklad cena takého vozidla Renault Clio je 15.000 €, pričom zábezpeka predstavuje menej ako 7 % hodnoty vozidla.

BEŽNÉ UŽÍVANIE ČI PODNIKANIE

Ak si vozidlo kúpite, tak máte starosti nie len s jeho výberom, ale i poistením, servisom a tiež prípadným predajom, keď už ho nebudete potrebovať, či budete chcieť zmenu. V operatívnom leasingu od AVIS Lease je flexibílna viazanosť od 3 až do 36 mesiacov. Môžete si vybrať vozidlo nové, či zánovné, osobné, či úžitkové, malé či veľké, farby takej či onakej a všetky starosti s vozidlom sú na strane AVISu, od uzatvorenia poistiek až po servisné úkony či samotné odhlásenie vozidla na záver. Tieto služby ešte viac ocenia firmy, kde je finančná a časová efektivita na prvom mieste.

PREČO JE TEDA VÝHODNEJŠIE SI AUTO LÍZOVAŤ A NEKÚPIŤ?

Do jednej mesačnej splátky je zahrnuté všetko, čo súvisí s vlastníctvom a prevádzkou auta a je stlačená tak nízko, že klasické vlastníctvo a splácanie nového auta strácajú zmysel.

Zákazník platí už iba za palivo, ktoré prejazdí. Všetky naše autá sú nové alebo zánovné (technicky preverené) a s úspornými motormi, preto aj náklady na pohonné hmoty budú priaznivé.

PRE KOHO JE AVIS LEASE URČENÝ?

Pre súkromné osoby:

keď potrebujete druhé auto do rodiny nechcete kupovať rizikovú jazdenku alebo kupovať nové drahé auto; keď z akéhokoľvek dôvodu nedostanete finančný lízing nového auta; keď zmeníte prácu, ku ktorej výkonu potrebujete vlastné auto, ale nemáte prostriedky na jeho kúpu;

Pre živnostníkov a malých podnikateľov:

keď chcete mať všetky náklady na auto započítané do nákladov; keď potrebujete auto k podnikaniu, ale nemáte kapitál na nákup nového; na preklenutie obdobia výroby a dodania nového auta; pri dočasnom pôsobení zamestnanca v zahraničí; keď ako SZČO nedostanete financovanie od banky alebo automobilky;

Pre firmy:

pre zamestnanca na dobu určitú; pre zamestnanca pracujúceho na konkrétnom časovo ohraničenom projekte; ako Pool Car pre zamestnancov či zákazníkov; pri dočasnom pôsobení zamestnanca v zahraničí; keď chcete mať všetky náklady na auto započítané do nákladov;

ČO VŠETKO JE ZAHRNUTÉ V NÁJOMNOM?

nákup a registrácia vozidla; financovanie vozidla; znehodnotenie vozidla; diaľničná známka platná pre SR; poistenie PZP; havarijné poistenie; fabricky stanovené garančné úkony; celoročné obutie pneumatikami a ich uskladnenie; asistenčné služby; odhlásenie vozidla pri ukončení nájmu. Celý proces objednania vozidla prebieha v online priestore. Zákazník si vyberie z ponuky vozidiel to, ktoré mu najviac vyhovuje, napríklad veľkostne, motoricky či výbavou a následne si zvolí niektorý z preddefinovaných mesačných nájazdov. V ďalšom kroku vyplní svoje osobné údaje, resp. firemné údaje a už len čaká na potvrdenie ohľadom prípadnej zábezpeky za vozidlo. Tú stanoví v prípade firemného klienta algoritmus po vyhodnotení finančných ukazovateľov subjektu.

Spoločnosť AVIS tvorí svoju ponuku vozidiel aj s ohľadom na životné prostredie. V roku 2020 podarilo na svojej celej flotile dosiahnuť ambiciózny level CO2, kde pôvodný zámer priemerných hodnôt 105g/km CO2 sa podarilo ešte znížiť a to na úroveň 98,5g/km CO2.

Značka AVIS je súčasťou globálnej siete prevádzkovateľov prenájmu a leasingu vozidiel. Spoločnosť prevádzkuje svoje služby na Slovensku pod značkou Avis od roku 1996.

;