06.06.2023

United Lease Group

Volkswagen T-Roc R-line už od 322 EUR mesačne!

t_roc.jpg

Nemecký elegán, ktorý očarí nielen svojim dizajnom.

Hladáte elegantný crossover s výkonnejším motorom? V tom prípade vyskúšajte Volkswagen T-Roc R-line!  AVIS Lease Vám ho ponúka za bezkonkurenčné ceny.

Vozidlo Volkswagen T-Roc R-line s 1,5 litrovým motorom, ktorý v sebe skrýva až 150 koní si v Avis Lease môžete zaobstarať už od 322€ bez DPH.

Volkswagen T-Roc R-lineVýbavaAké služby máte zahrnuté v mesačnom nájomnom?
Výbava R-lineDiscover Media navigačný systémPredplatený nájazd kilometrov
1,5 TSI ATDigital Cockpit Pro - 10,25" LCHavarijné a povinné zmluvné poistenie
Spotreba 5,2l/100kmParkovacie senzory vpred a vzaduDiaľničná známka platná pre SR
7st. automatická prevodovkaBezkľúčové otváranie a štartovanieSezónne obutie, prezúvanie a uskladnenie pneumatík
110kW / 150 k17" zlatinové diskyRegistračný poplatok
Emisie Co2 108g/kmParkovacie senzory vpred a vzaduCestná daň
Asistent rozjazdu do kopca Adaptívny tempomat ACC Multifunkčný 3-ramenný kožený volantAsistenčná služba Odhlásenie vozidla po ukončení prenájmu Garančná servisná prehliadka

Najnovší model T-Roc R-line opäť zaujme výkonom. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a postará sa o ešte väčšiu dávku emócií. Je symbolom fascinujúcej agility a silného dizajnu v kombinácii s praktickou všestrannosťou. Športový dizajn exteriéru a interiéru, špecifický pre modely R, dodáva novému modelu T‑Roc R-line charakteristickú estetickú stránku. Pôsobivý čierny strop dodáva interiéru exkluzívny, športový charakter. Kožou potiahnutý, vyhrievaný multifunkčný športový volant s dotykovým ovládaním, veľkými pádlami radenia a tlačidlom R sľubuje príjemný pocit na dotyk a športový vzhľad. Bočnú oporu a mimoriadny komfort pri vysokých výkonoch ponúkajú špičkové športové sedadlá vpredu, ktoré sú na želanie čalúnené aj kožou Nappa.

Tento silák zaujme novo navrhnutou maskou chladiča s logom R a lesklým strieborným pásom z eloxovaného hliníka. Výrazné akcenty dodáva strešný spojler a zadný nárazník vo farbe karosérie s optickými vstupmi vzduchu a difúzorom. Nový T‑Roc R je sériovo vybavený športovým podvozkom a výfukovou sústavou so štyrmi koncovkami výfuku. Sériové disky z ľahkej zliatiny "Jerez" s lesklým povrchom podporujú športovú jazdnú dynamiku, ktorú pri jazde môžete využiť. Na želanie sú k dispozícii aj disky "Estoril" v lesklom čiernom vyhotovení a disky "Pretoria" v matnom tmavom grafitovom prevedení. 

Súčasťou štandardnej výbavy R-line modelu sú napríklad:

Automatická klimatizácia, Bluetooth hands-free mobilné pripojenie, LED osvetlenie priestoru pre nohy vpredu, Športové sedadlá vpredu, poťah látka, Elektricky ovládané a sklápateľné vonkajšie spätné zrkadlá, Vyhrievané predné sedadlá a ostrekovače čelného skla, LED predné svetlomety s prisvecovaním do zákrut, ISOFIX, Airbag vodiča, spolujazdca s deaktiváciou, bočné airbagy vpredu, hlavové airbagy vpredu a vzadu, Pedestrian Recognition - asistent rozpoznávania kolízie s chodcom s funkciou núdzového brzdenia, Lane Assist - asistent zachovania jazdného pruhu, Systém rozpoznania únavy vodiča, Asistent zjazdu z kopca, Nastavenie jazdného profilu Normal, Eco, Sport, Individual, Elektronická parkovacia brzda s funkciou, AUTO-HOLD, Dažďový senzor, Coming a Leaving home funkcia, Disky z ľahkej zliatiny 7Jx17 Valencia.

Nový T-Roc R-line dosahuje špičkový výkon vďaka motoru 1,5 l TSI  a 7-stupňovej dvojspojkovej prevodovke DSG. Jeho maximálny výkon je 110 kW (150 k) a maximálny krútiaci moment 250 Nm.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na operatívny leasing nám neváhajte poslať dopyt na linku: https://www.avislease.sk/vozidlo/standard/48m/10000km/volkswagen-T_Roc-R-Line-1_5-TSI-AT, alebo nás kontaktujte na emaile lease@avislease.sk a náš obchodný tím sa Vám bude venovať. 

;