20.06.2023

United Lease Group

Výhodná cena a široký výber leasingových vozidiel

Výhodná cena a široký výber leasingových vozidiel.jpg

Šikovný mestský crossover z dieľne nemeckého gigantu ale aj mnoho ďaľších noviniek

Operatívny leasing je stále populárnejšou alternatívou pre firmy a podnikateľov, ktorí potrebujú využívať vozidlá vo svojej prevádzke. Táto forma leasingu prináša množstvo výhod a pridaných hodnôt, ktoré sa dotýkajú nielen financií, ale aj efektivity a správy vozového parku.

V prípade operatívneho leasingu sú zahrnuté aj služby súvisiace s poistením vozidiel, čo poskytuje zákazníkom väčšiu istotu a ochranu. Zákazníci majú možnosť využívať vozidlá s najvyššou úrovňou bezpečnostných funkcií a systémov, čím zvyšujú ochranu svojich zamestnancov a majetku.

Keď príde na výber spoľahlivého partnera pre leasing vozidiel, AVIS Lease sa vyníma svojou dlhoročnou skúsenosťou a širokou škálou výhodných ponúk. Svojou flexibilitou, spoľahlivosťou a vynikajúcimi službami si získal dôveru mnohých zákazníkov. V tomto článku sa pozrieme na to, prečo je AVIS Lease vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú leasingové vozidlo.

AVIS Lease vyniká svojou flexibilitou. Bez ohľadu na to, či potrebujete leasingové vozidlo na krátkodobé alebo dlhodobé obdobie, AVIS Lease vám ponúka rôzne leasingové plány, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám. Či už potrebujete vozidlo pre svoje osobné účely alebo pre vašu firmu, môžete si vybrať z rôznych typov vozidiel a doby leasingu, čím získate maximálnu flexibilitu a kontrolu nad vašimi nákladmi.

Spoľahlivosť je ďalšou veľkou silou AVIS Lease. AVIS je známe celosvetovo ako jedna z najspoľahlivejších značiek pre prenájom vozidiel, a táto reputácia sa prenáša aj na ich leasingové služby. Môžete mať istotu, že získate kvalitné a spoľahlivé vozidlo, ktoré splní vaše očakávania. Ich vozový park obsahuje širokú škálu vozidiel od rôznych výrobcov, čo znamená, že si môžete vybrať presne ten typ vozidla, ktorý vyhovuje vašim preferenciám a potrebám.

Volkswagen T-Cross vo vynikajúcom dizajne na operatívny leasing
Volkswagen T-Cross vo vynikajúcom dizajne na operatívny leasing

VW T-Cross Style 1,0 TSI AT teraz za 248€/mesiac

VW T-Cross Style 1,0 TSI AT je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivý a pohodlný kompaktný crossover. Interiér T-Cross Style je dobre vybavený a ponúka vysoký komfort. Súčasťou vozidla sú napríklad vyhrievané sedadlá, automatická klimatizácia, navigačný systém či digitálny cockpit.

Okrem širokej ponuky vozidiel vám AVIS Lease ponúka aj konkurencieschopné ceny. Ich hlavným cieľom je poskytnúť zákazníkom bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze a umožniť im získať kvalitné vozidlo za výhodnú cenu. Vďaka ich výhodným dohodám a flexibilným leasingovým možnostiam môžete získať prístup k vozidlu svojich snov bez nadmerného zaťaženia financií. Okrem toho si môžete vybrať z rôznych leasingových plánov, ktoré sa prispôsobia vašim individuálnym potrebám a rozpočtu.

AVIS Lease taktiež exceluje v poskytovaní vynikajúcich služieb. Ich tím odborníkov je pripravený vám poskytnúť odborné poradenstvo a pomoc pri výbere správneho vozidla a leasingového plánu. S ich osobným prístupom a skúsenosťami v oblasti leasingu vozidiel vám môžu poskytnúť relevantné informácie a odporučiť najlepšie riešenie pre vás. Okrem toho sa AVIS Lease stará aj o údržbu a poistenie vozidiel, čo vám uľahčuje starosti a zabezpečuje plynulý chod vášho pracovného či voľného dňa.

Volkswagen T-Cross vo vynikajúcom dizajne na operatívny leasing
Volkswagen T-Cross vo vynikajúcom dizajne na operatívny leasing

Jednoduchosť a pohodlie celého procesu patrí tiež medzi ich sily. Bez zbytočnej byrokracie a zdĺhavých formalít si môžete vybrať vozidlo, ktoré vám vyhovuje, a mať ho k dispozícii v krátkom čase. AVIS Lease sa tiež postará o všetky aspekty súvisiace s údržbou a poistením vozidla, čo vám ušetrí čas a starosti.

Záverom je jasné, že AVIS Lease je spoľahlivým a dôveryhodným partnerom pre všetkých, ktorí hľadajú výhodnú ponuku leasingových vozidiel. S ich rozmanitou ponukou vozidiel, konkurencieschopnými cenami, jednoduchým procesom a skvelým zákazníckym servisom si môžete byť istí, že výber vozidla od AVIS Lease bude skvelou investíciou. Nech už potrebujete vozidlo na osobné alebo obchodné účely, môžete sa spoľahnúť na ich spoľahlivý vozový park a vynikajúce služby.

Ak túžite po leasingovom vozidle za výhodnú cenu, neváhajte kontaktovať AVIS Lease a využite ich atraktívnu ponuku, ktorá uspokojí potreby a očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku na operatívny leasing nám neváhajte poslať dopyt na email lease@avislease.sk a náš obchodný tím sa Vám bude venovať.   

;